Саме такий захід до Міжнародного дня грамотності провела викладач укр.мови та літератури Кірпіченко Н.В. в групі 12-КІ. Під час спілкування зі студентами обговорили шляхи до мовної досконалості,зрозуміли власну відповідальність за рівень володіння рідною мовою, усвідомили, що вчитися, саморозвиватися потрібно все життя
![0-02-05-01896babe1451911da21a2a95100f575f5b9d2edbad6f6ed48ddee56a740c3d1_14d3c16f1f36de2c](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/0-02-05-01896babe1451911da21a2a95100f575f5b9d2edbad6f6ed48ddee56a740c3d1_14d3c16f1f36de2c.jpg)
![0-02-05-6e021b7ff4f1234e113a45b066ea2f689abc89635e5df4d22e0d2e3205809b7e_13c26cb567eece19](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/0-02-05-6e021b7ff4f1234e113a45b066ea2f689abc89635e5df4d22e0d2e3205809b7e_13c26cb567eece19.jpg)
![0-02-05-6e9ca783439547acc53356a71a12644ed2188ef8894a33eba90fa7cc99e9f979_66c5ba107d8006a0](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/0-02-05-6e9ca783439547acc53356a71a12644ed2188ef8894a33eba90fa7cc99e9f979_66c5ba107d8006a0.jpg)
![0-02-05-c446d9b87cfb8a9f7440fdf7a25ccb49a0651a6f0b641d1f5be72206e294e7b7_2c597b42d7305dc](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/0-02-05-c446d9b87cfb8a9f7440fdf7a25ccb49a0651a6f0b641d1f5be72206e294e7b7_2c597b42d7305dc.jpg)
У групах 11, 12 АТ викладачем української мови та літератури Ніпрук М.О. були проведені бесіди з нагоди Міжнародного дня грамотності та писемності, в ході яких студенти пригадали історію виникнення світової писемності та вкотре переконались, наскільки важливо грамотно писати. Також були проведені вікторини грамотності, в ході яких найкращі результати показали студенти групи 11 АТ Зінькевич Максим, Тананайко Максим та студент групи 12 АТ Вернер Максим
![0-02-05-fbabed3cef25b4b8d37f85dcb46117f317d44bd5897a1dbbdff77f5c801973bd_39d23666959ff482](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/0-02-05-fbabed3cef25b4b8d37f85dcb46117f317d44bd5897a1dbbdff77f5c801973bd_39d23666959ff482.jpg)
![0-02-05-865703f03d1761b9812cca35aa6a18c3ad37e708e550af746d1a70067a7ca59d_33d1a7cda83c706f](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/0-02-05-865703f03d1761b9812cca35aa6a18c3ad37e708e550af746d1a70067a7ca59d_33d1a7cda83c706f.jpg)
![0-02-05-041884eec3a1803b96855e97a30e7ba2240cc831737aee992aaee51398c4fc77_26c1a17f4d0fa3a8](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/0-02-05-041884eec3a1803b96855e97a30e7ba2240cc831737aee992aaee51398c4fc77_26c1a17f4d0fa3a8-295x300.jpg)
![0-02-05-6372df9b67d50f8053f2ed7a7a3d092c2e77080f0bcd32b2bf79ea4080917bda_227e63d0118d913e](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/0-02-05-6372df9b67d50f8053f2ed7a7a3d092c2e77080f0bcd32b2bf79ea4080917bda_227e63d0118d913e.jpg)
![0-02-05-92f0f8b3ecc66fd13c1179e354b417dcf98dd2e0a87a7356f919e4ef3ecf257d_682cd02fb95f91e4](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/0-02-05-92f0f8b3ecc66fd13c1179e354b417dcf98dd2e0a87a7356f919e4ef3ecf257d_682cd02fb95f91e4.jpg)
![0-02-05-2fd9a65e8f0c28c1e401ce68959d78749ce2e4e268f547a41acff69b340b792e_af288975297222f](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/0-02-05-2fd9a65e8f0c28c1e401ce68959d78749ce2e4e268f547a41acff69b340b792e_af288975297222f.jpg)