ЧИГРИНЮК ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

викладач суспільно-гуманітарних дисциплін

Працює у ТФК Луцького НТУ з 2002 року.

Стаж педагогічної роботи: 19 р. 7 місяців.

Викладач суспільно-гуманітарних дисциплін, учасник міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми забезпечення прав і свобод людини» на базі юридичного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Нагороди:

ГРАМОТА від ТК Луцького НТУ з нагоди Дня працівника освіти (розпорядження №435 від 28 вересня 2017р.);

ПОДЯКА голови Волинської обласної ради з нагоди 40-річчя коледжу (від 18 квітня 2018р.);

ГРАМОТА управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації з нагоди Дня працівника освіти (наказ від 16 вересня 2020р., №133 – к.);

ПОДЯКА від освітнього проекту «НА УРОК» за участь в організації VII Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з правознавства (свідоцтво №0-810125, 25 листопада 2020р).

email: cigrinukirina@gmail.com

 

 

1999р. – закінчила Волинський державний університет імені Лесі України, спеціальність «Українська мова, література та народознавство»

2017р. – закінчила Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, спеціальність «Правознавство»

з 2002р. – викладач  ТФК Луцького НТУ

 

 

Основи правознавства. Конспект лекцій для студентів усіх спеціальностей денної форми навчання / уклaд. І.В. Чигринюк – Луцьк: ТК Луцькoгo НТУ, 2017.– 68 с.

Основи правознавства. Методичні вказівки до семінарських занять для студентів усіх спеціальностей денної форми навчання / уклaд. І.В. Чигринюк – Луцьк: ТК Луцькoгo НТУ, 2017.– 52 с.

Основи правознавства. Збірник юридичних задач / уклaд. І.В. Чигринюк – Луцьк: ТК Луцькoгo НТУ, 2017.– 40 с.

Oснoви прaвoзнaвствa. Збірник правових задач та тестових завдань для здoбувaчів освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» та «кваліфікований робітник» освітньо-професійної програми: 123 «Комп’ютерна інженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 022 «Дизайн», 075 «Менеджмент», 182 «Технології легкої промисловості», «Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів». «Слюсар-ремонтник», «Швачка, вишивальник», «Електрозварник ручного зварювання», «Флорист, квітникар», деннoї фoрми нaвчaння / уклaд. І.В. Чигринюк – Луцьк: ТК Луцькoгo НТУ, 2020.– 72 с.

Громадянська освіта. Методичні рекомендації до виконання практичних занять для здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» та «кваліфікований робітник» освітньо-професійної програми: 274 «Автомобільний транспорт», 123 «Комп’ютерна інженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електроме-ханіка», 022 «Дизайн», 075 «Менеджмент», 182 «Технології легкої промисловості», «Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів», «Слюсар-ремонтник», «Швачка, вишивальник», «Електрозварювальник ручного зварювання», «Флорист, квітникар» денної форми навчання / уклад. І.В. Чигринюк. – Луцьк: ТФК Луцького НТУ, 2021,48 с.

 

 

 • Семінарське заняття – круглий стіл на тему: «Права людини – очима молоді» (формування критичного мислення у студентів, застосування «методу мікрофон»);

 • Правовий брейн-ринг на тему: «Права людини та громадянина» (застосування методики «мозкового штурму» та суперечливих позицій в інтелектуальній грі);

 • Інтелектуальний марафон на тему: «Європейський суд з прав людини як один з механізмів захисту прав людини в сучасному світі» (застосування бінарних комбінованих технологій);

 • Протидія та попередження булінгу. Патріотичне виховання молоді.

Участь у VIII Всеукраїнській онлайн-олімпіаді з Правознавства

 Застосування інноваційних методів та інтерактивних технологій на заняттях з навчальних дисциплін «Громадянська освіта» та «Основи правознавства»:

 • круглий стіл;
 • створення проектів;
 • робота в групах;
 • метод суперечливих позицій;
 • заняття – прес-конференція;
 • інтелектуальна гра;
 • «мозковий штурм»;
 • «метод мікрофон».

 

День відкритих дверей

16 березня 2024 року,

11-00 год.

 

Дізнайся, яку професію можеш здобути у нас?

Гаряча лінія:

You have Successfully Subscribed!