У межах тижня заходів циклової комісії природничо-математичних дисциплін студенти коледжу мали можливість зануритися у вивчення біології та екології під час навчальної екскурсії до Волинського краєзнавчого музею.

Як зазначили викладачі коледжу Владислав Пантєлєєв та Анастасія Матвіїшина, студенти отримали можливість побачити та вивчити різноманіття рослинного та тваринного світу Волинської області. «Такі екскурсії вдало поєднують теоретичні знання з практичними навичками, дають глибшу інформацію про взаємозв’язок рослин та тварин, які утворюють неповторну екосистему регіону», – Власдислав Пантєлєєв.

Як зазначив Владислав Олександрович, особливий акцент був приділений вивченню річок та озер Волині. Студенти мали можливість дослідити водний світ та вивчити вплив людської діяльності на ці водні ресурси. Розповідь була побудована таким чином, щоб детально пояснити важливість збереження водних екосистем та розкрити проблеми, з якими стикається природа у сучасному світі.

Під час екскурсії студенти дізнались цікаві факти про представників місцевої флори та фауни, видове різноманіття та значущості деяких видів для екосистеми.

Викладачі вважають, що це дозволить студентам не лише поглибити свої знання в області біології та екології, але й відчути власну відповідальність за збереження природи та її біорізноманіття.