«Надзвичайно корисний поглиблений досвід у світ сучасного бізнесу та логістики. Під час екскурсії студенти мали можливість оглянути виробничі приміщення, де здійснюється виробництво та зберігання товарів. Побачили, як працюють сучасні технології в області логістики та як вони впливають на оптимізацію процесів у сфері електронної комерції, – розповідає викладач коледжу Оксана Давидюк –
Крім того, студентам було надано можливість поспілкуватися з фахівцями компанії MODERN EXPO, які поділилися своїм досвідом та знаннями з галузі. Це було особливо цінно, оскільки молодь отримала практичні поради та відповіді на свої запитання від працівників, які вже успішно працюють у цій сфері».

Оголошення

ТФК ЛНТУ, Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти і науки Волинської ОДА, Молодіжна рада при Луцькій міській раді та Рада молодих вчених ЛНТУ запрошує Вас до участі в ІІІ Науково-методичній конференції «Інтенсифікація освітнього процесу на основі системного підходу та впровадження сучасних технологій навчання», яка відбудеться  17 травня 2024 р. о 10.00, вул. Конякіна 5.