День безпечного Інтернету: студенти дізнавались більше про надійний та найкращий Інтернет

Викладачі циклової комісії компютерних систем та інформаційних технологій провели роз’яснювальні бесіди зі студентами коледжу 1-2 курсів з нагоди Дня безпечного інтернету.

«Важливість проведення таких бесід для студентів до Дня безпечного інтернету полягає в тому, щоб надати їм необхідні знання та навички для відповідального та безпечного використання онлайн-ресурсів. Ці заходи сприяють підвищенню цифрової грамотності, розумінню ризиків інтернету, а також захисту від онлайн-загроз. Їхня мета – забезпечити студентів необхідними інструментами для уникнення кіберзлочинності, збереження особистої інформації та створення здорового та безпечного інтернет-середовища.

Також напередодні провели анонімне опитування серед здобувачів освіти на інтернет залежність. Результат – більшість наших студентів вже має початковий рівень інтернет залежності», – Петро Вовк, голова циклової комісії, викладач коледжу.

Як зазначили освітяни коледжу, День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Це запрошення для всіх до усвідомленого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду. Проводиться з метою залучення до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки разом зі всім світом. Щороку до таких заходів в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій.