20 лютого 2019 року у Технічному коледжі було проведено відкритий виховний захід:”До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні”.

Згідно з Указом Президента, 20 лютого ми відзначаємо День Пам’яті Героїв Небесної Сотні. Усім загиблим під час Євромайдану посмертно присуджено звання Героїв України. Українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській, назвали Небесною сотнею. Вони загинули за честь, за волю, за правду, свободу, незалежність своєї держави, за право бути Українцем, ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ нескореним.

Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схиляємо голови.