«Вдячність, шана нині лине Вам!»

 Святковий концерт-привітання до Дня працівників освіти

У найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить свято – День працівників освіти, День Учителя, Вихователя, Людини, що засіває в юних душах велику любов до України, її народу і землі.

Щороку в першу неділю жовтня наша країна відзначає День працівника освіти. Це не тільки професійне свято вчителів. Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.

Силами талановитих студентів  та учнів коледжу та за участі студентської ради коледжу була підготовлена святкова програма з нагоди Дня працівника освіти.

Представники студентського самоврядування ТК Луцького НТУ від імені всіх студентів та учнів навчального закладу креативно привітали дорогих освітян із їхнім професійним святом.

Після креативного привітання представників студентського самоврядування  відбувся  святковий концерт-привітання до Дня працівників освіти.

З вітальним словом звернувся ректор Луцького НТУ, доктор технічних наук, професор Савчук Петро Петрович. Він  щиро подякував всім працівникам за сумлінну, плідну працю та відзначив почесними грамотами і подяками.

Справжній сюрприз влаштували для Петра Савчука представники студентського самоврядування, які просто на сцені привітали ректора  зі святом та вручили йому подарунок – передбачення.

З вітальним словом виступила виконувач обов’язків директора Технічного коледжу Олена Міськів, яка водночас передала вітання від директора коледжу Олега Герасимчука, який не зміг бути присутнім на святі:

«Мені сьогодні випала честь вітати усіх присутніх з святом і зачитати вітальну адресу нашого директора: «Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята і найщиріші побажання здоров’я, щастя, радості, успіхів, добра, усього найкращого у вашому житті. Наснаги, успіхів, тепла і повсякдень і повсякчас хай все у вас буде гаразд». Дав нам Бог бути вчителями і я щиро бажаю, щоб кожен з нас мав довгий вчительський шлях, всіяний любов’ю і повагою студентів та наших учнів і хай ця вчительська дорога буде щасливою, багатою на успіхи і щоб ви йшли на роботу з радістю, а поверталися із миром і спокоєм додому. Хай Бог благословляє нас усіх і посилає міцне здоров’я й успіхи».

До привітання долучилася також ветеран педагогічної праці Тетяна Бондарук:

«Прийміть щирі вітання з професійним святом та побажання добра, злагоди, миру, творчого вам натхнення і завжди вдячних студентів та учнів».

Продовжилося свято творчими виступами, жартівливими сценами талановитих студентів та учнів Технічного коледжу, та численними вітаннями для педагогічного колективу.

Маємо надію, що все тепло, яке учасники святкового заходу намагались влити у серця присутніх, буде зігрівати протягом навчального року і підтримувати позитивний настрій кожного робочого дня.

Ще раз зі святом, наші працьовиті, талановиті, непохитні, завжди привітні працівники коледжу!

Шановні батьки та вступники!

 

 

Запрошуємо на День відкритих дверей, який відбудеться 8 червня об 11 год. за адресою м.Луцьк, вул.Конякіна 5

You have Successfully Subscribed!