«Вдячність, шана нині лине Вам!»

 Святковий концерт-привітання до Дня працівників освіти

Перший жовтневий день зібрав у актовій залі Технічного коледжу Луцького НТУ поважних гостей-освітян, педагогів, ветеранів педагогічної праці нашого навчального закладу.

На святковому концерті, присвяченому Дню працівників освіти, були присутні працівники коледжу та запрошені освітяни, які починали створювати цей навчальний заклад, а зараз уже на заслуженому відпочинку: перший директор навчального закладу Орєхова Марія Степанівна та її наступник Денеко Олександр Юхимович; заступник директора з НР Неспай Зінаїда Михайлівна, заслужений викладач України Козлинець Галина Антонівна.

З вітальними словами звернулися до присутніх ректор, професор Луцького НТУ Савчук Петро Петрович та директор коледжу Герасимчук Олег Олександрович. Вони щиро дякували всім працівникам за сумлінну, плідну працю та відзначили почесними грамотами і подяками.

Святковій атмосфері присутніх Особливо теплими слова побажання були сказані кожному, а настрій освітян був піднесений номерами учасників художньої самодіяльності.

Зі словами привітання та вдячності виступила мама студента коледжу Кмитко Лариса Андріївна.

Цього дня організаторам свята найбільше хотілося, щоб кожному з присутніх у залі була приділена увага, щоб згадали всіх та озирнулися на роки, які відданні нашому навчальному закладу і кожен поринув у спогади.., спогади, що сплетені у долю…

Ще раз зі святом, наші працьовиті, талановиті, непохитні, завжди привітні працівники коледжу!