17 березня в Технічному коледжі Луцького НТУ відбувся День відкритих дверей.

Офіційну частину заходу відкрив директор коледжу Герасимчук Олег Олександрович. У своєму виступі розповів про загальні умови вступу до коледжу та про вимоги до тих, хто мріє тут навчатися. Виступ директора супроводжувався змістовною презентацією.

Випускники та їхні батьки більш детальну інформацію та відповіді на питання отримали від заступника директора з навчально-виробничого навчання Андрощук Інни Ігорівни.

 Під час зустрічі присутні отримали вичерпні відповіді на запитання, тому можна з впевненістю сказати, що з’явилося ще більше охочих вступити до Технічного коледжу.

Всі, хто завітали на наше свято, дізналися про коледж не тільки від друзів, а ще й завдяки профорієнтаційній роботі, рекламному відеоролику на телебаченні, презентації у соціальних мережах і на сайті коледжу.

На завершення зустрічі перед майбутніми абітурієнтами та їхніми батьками виступили учасники художньої самодіяльності коледжу з цікавою концертною програмою.

Адміністрація та викладачі коледжу підготували для учасників цьогорічної зустрічі різноманітні заходи: усі абітурієнти мали можливість відвідати майстер-класи з різних спеціальностей та наочно ознайомитися з особливостями майбутньої професії, отримати рекламні буклети, брошури та інші друковані матеріали профорієнтаційного характеру. Кожна циклова комісія намагалася якомога найяскравіше представити абітурієнтам спеціальності коледжу.

Кожен із відвідувачів отримав низку цінних порад щодо обраної майбутньої професії з урахуванням їх здібностей та складу характеру.