У житті кожної людини вибір майбутньої професії – серйозний та відповідальний крок. Від цього вибору залежатиме багато – можливість реалізації інтересів, перспективи творчого зростання, добробут, дружні й ділові контакти.

12 травня 2018 року Технічний коледж Луцького національного технічного університету  гостинно відчинив свої двері й зустрічав гостей – майбутніх абітурієнтів.

Знайомство з навчальним закладом розпочала  заступник директора з навчально-виховної роботи Міськів Олена Володимирівна. Вона розповіла про здобутки та досягнення, успіхи студентів, перспективи розвитку, а також наголосила про усвідомлення та важливість вибору професії.. Заступник директора з навчально-виробничого навчання Андрощук Інна Ігорівна більш детально ознайомила абітурієнтів з умовами вступу до навчального закладу. Заступник директора з навчальної роботи  Радіщук Тамара Петрівна розповіла про переваги навчання у коледжі.

Присутнім було продемонстровано слайд-шоу щодо навчального процесу, проходження виробничої практики, проведення дозвілля, а саме участь у різноманітних конкурсах, вікторинах, спортивних змаганнях тощо.

Пролунало чимало зацікавлених запитань слухачів , жодне з яких не залишилось без відповіді, тому можна з впевненістю сказати, що з’явилося ще більше охочих вступити до Технічного коледжу.

Вир цікавих вражень підхопив гостей ще у холі коледжу. Адміністрація та викладачі коледжу підготували для учасників цьогорічної зустрічі різноманітні заходи:усі абітурієнти мали можливість відвідати майстер-класи з усіх спеціальностей та наочно ознайомитися з особливостями майбутньої професії, отримати рекламні буклети, брошури та інші друковані матеріали профорієнтаційного характеру. Кожна циклова комісія намагалася якомога найяскравіше представити абітурієнтам спеціальності коледжу.

Відвідувачі отримали низку цінних порад щодо обраної майбутньої професії .

Усі вступники, що завітали до нас, отримали необхідну інформацію, чудовий настрій та впевненість у тому, що усі вони стануть членами великої коледжівської родини Технічного коледжу.