День Знань – свято початку нового навчального року. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий,  саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Із привітаннями з нагоди Дня знань до першокурсників звернувся ректор Луцького НТУ, доктор технічних наук, професор Савчук Петро Петрович, який побажав творчого завзяття, життєвого ентузіазму, прагнення до знань, віри у власні сили, легкості у підкоренні наукових вершини та подоланні усіх перешкод.

З початком нового навчального року привітав коледжанську родину директор коледжу, кандидат технічних наук, доцент Герасимчук Олег Олександрович, який побажав усім мирного неба, наснаги, терпіння та віри у краще. Він наголосив на тому, що учні та студенти мають усі свої сили приділяти навчанню, адже зі стін коледжу мають вийти конкурентоспроможні на ринку праці фахівці, і над цим завданням, крім викладачів, мають, в першу чергу, працювати вони самі.

Порадували присутніх і зворушливі пісенні вітання.

Після закінчення урочистої лінійки, присвяченої Дню знань, для студентів та учнів коледжу був проведений перший урок на тему :«Україна починається з тебе».

Дорогі першокурсники бажаємо усім Вам отримувати від студентського життя найкращі емоції та найкорисніші знання! Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Ми глибоко віримо, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху.

Хай Вам щастить!