2 вересня 2019 року в Технічному коледжі Луцького національного технічного університету пройшла святкова лінійка до Дня Знань. Ця мить завжди особливо урочиста і хвилююча, саме з неї починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Із привітаннями з нагоди Дня знань до першокурсників звернувся директор коледжу, кандидат технічних наук, доцент Герасимчук Олег Олександрович, заступник директора з навчально-виховної роботи Міськів Олена Володимирівна та учасник АТО Радюк Сергій Миколайович, які побажали усім мирного неба, наснаги, терпіння та віри у краще життя у сучасному динамічному світі. Хвилиною мовчання було вшановано загиблих патріотів.

Після закінчення урочистої лінійки, присвяченої Дню знань, для студентів та учнів коледжу був проведений перший урок на тему:« Єднання заради незалежності», а також тренінг «Наші стратегічні цілі 2019-2020».

З початком нового навчального року вас, дорогі друзі! Бажаємо усім студентам, учням викладачам і батькам творчої наснаги, наполегливості та великого терпіння! Нехай новий навчальний рік стане для вас роком нових звершень, приємних несподіванок і незабутніх зустрічей! І хай ніколи не покидає вас хороший настрій і почуття гумору!