Група учнів #11 професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрозварник ручного зварювання» разом з викладачками Вікторією Ясниською та Іриною Чигринюк побували на екскурсії в головній бібліотеці Волині.
Класний керівник групи Вікторія Ясниська розповіла, що юнакам було цікаво все: стародавні книги, архівні газети, література шрифтом Брайля, сучасний відділ англомовних видань «Вікно в Америку» та інше.
Вікторія Анатоліївна: «Групі провели цікаву екскурсію всіма відділами, показали книги розміром від найменшої до найбільшої. Звісно, моїх вихованців найбільше зацікавило величезне книгосховище книгозбірні. А от в краєзнавчому відділі дізнались багато корисної інформації: кожен зміг ознайомитись з історією свого села, міста».
Ірина Володимирівна зазначила, такі що екскурсії для першокурсників є надзвичайно важливими. По-перше, учні можуть ознайомитися з багатством літературних ресурсів, які надає книгозбірня, що сприяє поглибленню їхніх знань у конкретних предметах. По-друге, відвідування бібліотеки сприяє розвитку самостійності в навчанні, адже здобувачі освіти вчаться визначати найважливіші ресурси для своїх потреб.
«Дякуємо партнерам, що допомагають нашим здобувачам освіти орієнтуватися в системі пошуку інформації, вдосконалювати навички пошуку та аналізу інформації», – Ірина Чигринюк.