14 березня студенти 12 Дз, 11 ТЛП та 11 КІ груп під керівництвом викладачів Данилюк Ірини Вікторівни та Ромашко Олени Миколаївни відвідали екскурсію до Комплексної лабораторії спостереження за забрудненням природного середовища Волинського обласного центру з гідрометеорології. Завідувачка лабораторії Миць Мар’яна Василівна в цікавій та пізнавальній формі розповіла студентам про основні методи аналізу якості води, експериментально продемонструвала на водних пробах, які були нещодавно відібрані на Львівщині, визначення показника розчиненого кисню. Також студенти дізнались про важливість спостереження за забрудненням природних поверхневих вод та про необхідність дбати про чистоту навколишнього середовища, адже чистота довкілля починається із нас самих.