26 листопада учні групи 25 професії «Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів» відвідали ПАТ «Волинь-АВТО».

ПАТ «Волинь-АВТО» – це сучасне, модернізоване автосервісне підприємство європейського рівня.

Знайомство з підприємством розпочалось з змістовної розповіді про роботу і основі напрямки діяльності з заступником генерального директора  Лебедюком Микитою Савичем.

Учні разом з викладачем Толстушко Миколою Миколайовичем, доцентом кафедри галузевого машинобудування та лісового господарства, були присутні при технічній діагностиці автомобіля на «Лінії інструментального контролю».

Учні  мали можливість спостерігати за роботою, що проводилися на постах перевірки гальмівної системи автомобіля, діагностиці підвісок, регулювання світла фар,  перевірці вмісту шкідливих компонентів відпрацьованих газів.

У відділенні діагностики інжекторних систем живлення та електронного обладнання автомобіля учням було продемонстровано  процес діагностики системи живлення та електрообладнання транспортного засобу.

Учні повернулися додому сповнені позитивних вражень. Дякуємо керівництву ПАТ «Волинь-АВТО» за можливість практично ознайомитися з технологією діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів.