Ми працюємо для вашого комфорту і безпеки

Учні групи 13, які здобувають професію слюсар –ремонтник  в  ТК ЛНТУ  побували на екскурсії  на ПАТ «Волиньгаз».

Гасло ПАТ «Волиньгаз» – «Ми працюємо для вашого комфорту і безпеки».

Основний вид діяльності ПАТ «Волиньгаз» – транспортування природного газу.

ПАТ «Волиньгаз» здійснює постачання природного газу за регульованим тарифом населенню, бюджетним установам і організаціям та іншим споживачам області.

Під час екскурсії на ПАТ «Волиньгаз» у нас було декілька зупинок

Зупинка №1
Клас інструктажів з правил користування встановленими побутовими газовими приладами та апаратами 

Знайомство з компанією ПАТ «Волиньгаз»  розпочалось з змістовної розповіді начальника виробничо-технічного відділу  Андрія Островецького про роботу і основі напрямки діяльності газорозподільної компанії. Провідний інженер ПАТ “Волиньгаз” Ганна Паньтюшко провела учням навчальний урок про правила безпеки користування побутовими газовими приладами. Розмова з дітьми була жвавою: у формі запитань і відповідей. Під час бесіди учні освоїли  базові знання з правил газової безпеки, які у майбутньому можуть врятувати їхні життя та життя близьких. Для кращого засвоєння інформації, газовики вручили учням тематичні ілюстровані листівки.

Зупинка №2
Група внутрішньо-будинкових систем газопостачання

Учні ознайомились із азами  майбутньої професії. Бачили і користувалися приладами та спеціструментами , які використовують висококваліфіковані  працівники служби. Старший майстер Сергій Гоменко розповів про роботу служби контролю за виробництвом, та монтер Андрій Магдюк на практиці показав основні моменти роботи.

Зупинка №3
Аварійно-диспетчерська служба
Служба 104

Аварійно-диспетчерська служба 104 працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Бригада АДС виїжджає на спеціально обладнаній автомашині, яка укомплектована радіозв’язком, проблисковими маячками, інструментами та іншими необхідними технічними засобами. Фахівець своєї справи, начальник аварійно-диспетчерської служби ПАТ “Волиньгаз” Валентин Киричук  ознайомив учнів  роботою служби АДС.

Зупинка №4
Центр обслуговування клієнтів  

Центр обслуговування клієнтів ПАТ “Волиньгаз”. Менеджери – Оксана Ткачук та Ольга Тимощук розповіли  учням про сучасні онлайн-сервіси, якими можуть користуватись споживачі газу – Особистий кабінет на сайті 104.ua, SMS на номер 7104, мобільний додаток – Mobile104.

Нові напрямки, нові ідеї нове бачення в розрізі діяльності компанії завжди беруться до уваги. Компанія відкрита до співпраці з навчальними закладами