Екскурсія студентів на підприємство “Волиньелектрозбут”: навчальний досвід та інсайти
Студенти коледжу 21-ЕТ групи, спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка, під керівництвом заступника директора коледжу Тараса Божидарніка та викладача Павла Шишкіна, здійснили екскурсію на підприємсво “Волиньелектрозбут”, групи Tolk. Де здобувачів освіти ознайомили з особливостями органазації енергоринку в Україні, станом справ енергоринку на Волині та специфікою ринкових відносин в енергетиці.
За словами організаторів, ця подорож дозволить студентам краще зрозуміти процеси виробництва та постачання електроенергії, надасть можливість дізнатися більше про важливу роль, яку відіграє ця компанія в житті волинського регіону.
Як зазначили викладачі, підприємство “Волиньелектрозбут” – це одне з провідних енергетичних підприємств нашої області, що відповідає за постачання електроенергії місцевому населенню та підприємствам. То ж під час цієї екскурсії вихованці мали можливість побачити, яким чином виробляється електроенергія, дізналися про важливість використання екологічно чистих джерел енергії та заходи, які застосовує “Волиньелектрозбут” для зменшення впливу на навколишнє середовище.
Також студенти поглибили знання про сучасні технології у сфері енергетики та дізналися, які інноваційні рішення застосовуються на підприємстві для поліпшення продуктивності та забезпечення безпеки працівників, поспілкувалися з представниками компанії “Волиньелектрозбут” і змогли задати питання про їхню роботу, відповідальність перед споживачами та плани на майбутнє.