Студенти коледжу побували на тематичній екскурсії у компанії ТОВ “Луцька картонно-паперова фабрика” , яка є однією із лідерів на ринку картонно-паперової промисловості України. Під час екскурсії здобувачі освіти груп 31 Мд спеціальності «Менеджмент», 12 ПТ спеціальності “Підприємництво та торгівля” та 41 ТЛП «Технології легкої промисловості» мали можливість дізнатися більше про потужності виробництва та діяльність компанії.

Основною спеціалізацією фабрики є виробництво сировини для гофровиробництв, включаючи флютинг і тестлайнер, а також покрівельний, коробковий та палітурний картони. Крім цього, тут виготовляють захисний картонний кутник та гофротару. Важливо зазначити, що вся ця продукція виготовляється з високою якістю, що завжди було основним принципом роботи ТОВ «ЛКПФ».

Як зазначили працівники фабрики, окрім високої якості продукції, компанія також пишається своєю відповідальністю щодо використання природних ресурсів. Дбає про екологічну сторону своєї діяльності та переробляє макулатуру у екопродукцію: має повний цикл виготовлення продукції від макулатури до готового продукту.

Під час екскурсії здобувачі освіти ознайомилися також зі специфікою планування виробництва та умовами роботи менеджерів відділу планування компанії. Учасники змогли поспілкуватись та задати питання, на які отримали вичерпні відповіді від організаторів екскурсії.