У Волинському коледжі НУХТ відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Це одна з наймолодших олімпіад, що викликає великий інтерес у молоді. Загалом в олімпіаді взяли участь 19 студентів із всієї Волині.

Учасників інтелектуального змагання привітала голова обласного методичного об’єднання викладачів інформатики Лариса Констанкевич, яка побажала успіхів та творчого натхнення.

Далі студенти приступили до виконання завдань і протягом двох годин доводили свій високий рівень знань та практичних навичок з інформатики та комп’ютерної техніки. Після чого їх чекала цікава екскурсія історико-культурним заповідником «Старий Луцьк», який провели студенти відділення готельно-туристичного обслуговування.

Компетентне журі оцінило олімпіадні роботи і визначило переможців.

Отже, перше місце здобув Дмитро Форманюк (Волинський коледж НУХТ), друге місце розділили між собою: Ернест Козінець (ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж»), Наталія Ілюшик (Ковельський промислово-економічний коледж Луцького НТУ) та Софія Поварчук (Луцький кооперативний коледж Львівського торговельно-економічного університету), третє місце вибороли: Християн Тиский (Технічний коледж Луцького НТУ), Олександр Шумя (Коледж технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки); Віталій Поліщук (Луцький педагогічний коледж).

Щиро вітаємо переможців та їх наставників і бажаємо подальших здобутків та реалізації всіх задумів!

Викладач ВЦК «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» Якобчук О.В.