14 березня 2017р. на базі Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» відбувся ІІ Міжвузівський науково-практичний семінар “Комп’ютерні технології: сучасні реалії та перспективи”. Мета семінару – активізація науково-дослідної роботи викладачів і студентів, популяризація результатів наукових та освітніх досліджень в галузі інформаційних технологій.

У рамках семінару заслухані доповіді викладачів: Вовка П.Б., Усійчука А.П., Богдановського І.В., Завіши В.В., Яцишиної Т.А., Грицана П.А., Герасимчук Г.А. Слід відмітити активну участь у семінарі студентів: Лігоцьку Яну, Сніжка Андрія, Шевчука Сергія (32КСМ ТК Луцького НТУ), Наумця Руслана (42КСМ ТК Луцького НТУ), Фалата М., Рябікова М. (ВоК НУХТ), Стадніка Р., Мартинюка Р., Рапу Я. (ЛІРоЛ Університету «Україна»), Ілюшик О., Потейчук М., Вознюк Я. (ПНК-31 Луцький НТУ).

За результатами семінару видано електронний збірник тез доповідей.

Та завели дискусії навколо питань інформаційних та комп’ютерних технологій сьогодення та майбутнього.

Співорганізаторами семінару виступили:

– кафедра «Комп’ютерна інженерія» ЛІРОЛ Університету «Україна»;