Інтернет – конкурс серед знавців життя та творчості Лесі Українки приурочений до 148-ї річниці з Дня народження поетеси проводиться задля популяризації творчості Лесі Українки серед студентської молоді, поглиблення знань з історії та культури, розширення світогляду.

Відповіді надсилаються на електронну скриньку mariannastetsuk@gmail.com з 26.02. по 01.03.2019 року включно у документі формату Word. Обов’язково необхідно вказати прізвище та ім’я,  номер групи та спеціальність і зазначити в темі листа «Відповіді до інтернет-конкурсу».

Переможцем конкурсу стає учасник, який першим виконав усі завдання конкурсу і дав найбільше правильних відповідей і набрав найбільшу кількість балів.

Оцінюється робота наступним чином:

• І рівень  – 20 питань по 1 бал кожне;
  • ІІ рівень  – 3 питання по 2 бали кожне;
  • ІІІ рівень – 2 питання по 3 бали кожне;
  • IV рівень  – 1 питання на 4 бали.

У сумі максимально можна набрати 36 балів.

Результати будуть оприлюднені на сайті коледжу та на сторінках ТК Луцького НТУ у соцмережах.

Нагородження переможців відбудеться в рамках тижня ЦК словесних і суспільних дисциплін.

Завдання