11 березня 2019 року викладачем Ніпрук М.О. для студентів та учнів була проведена літературно-музична композиція на тему: “Його душа, його пісня не вмре, не загине” (до 205-ої річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка).

Захід проводився з метою популяризації образу та творчості Тараса Шевченка. Спершу студенти пригадали біографічні відомості про Кобзаря. Студенти та учні провели літературний флешмоб за віршами Шевченка. Глядачі мали нагоду зрозуміти наскільки цікава та багатогранна творчість Шевченка не лише для українців, а й за кордоном. Образ Шевченка став знаковим і використовується не лише в літературі, а й у вуличному мистецтві, графіті. Також організатори мали на меті показати Тараса Шевченка сучасним, актуальним і в час Революції гідності та буремних подій на сході України.