Здобувачі освіти груп 21 ТЛП, 31 ТЛП, 12 КІ разом з викладачами Ілоною Лавринюк та Тамарою Максимчук відвідали захід у Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олени Пчілки під час якого переглянули та обговорили документальний фільм “Шахта №8”.
У заході та обговоренні фільму взяли участь: Віталій Єлов – регіональний координатор із взаємодії з громадcькістю Уповноважений Верховної Ради з прав людини у Волинській області; Анастасія Соляр – головний спеціаліст Відділу сприяння роботі регіонального представництва Секретаріату Уповноважень Верховної Ради з прав людини; Юлія Крючкова – психологиня, членкиня Національної асоціації психологів України, cертифікована викладачка навчальних тренінгів.
Документальний фільм естонської кінорежисери Маріанни Каат розповідає про дитячу працю на шахтах. Герой фільму, п`ятнадцатирічний Юра Сіканов, щоб прогодувати не тільки сестер, але й матір з вітчимом, видобуває в нелегальній шахті-“копанці” вугілля. Це історія про виживання дітей в умовах повної байдужості дорослого світу. Фільм з колекції фестивалю Docudays UA. Картина знімалася в Україні впродовж 2008–2010 років. Покази «Шахти №8» пройшли на десятках міжнародних кінофестивалів.
текст, фото зі сторінки бібліотеки