У коледж з навчальною екскурсією завітали вихованці Волинського обласного еколого- натуралістичного центру Волинської обласної ради – молодь з різних населених пунктів Волині, яка перебуває в ЕкоЦентрі під час шкільних канікул.
Підлітки не лише оглянули аудиторії та майстерні закладу, а й взяли участь у творчому майстер-класі від флористів – майстрів виробничого навчання коледжу та створили неймовірні осінні композиціі, демонструючи свою креативність та здібності.
«Приємно, що відкритість та співпраця між нашими освітніми закладами створює сприятливу атмосферу для навчання та розвитку молоді, спонукаючи їх до нових досягнень та відкриттів. Поширення екологічної освіти серед підлітків сприяє підвищенню еко-свідомості. В той же час, вибір професії флориста відкриває для людини широкі можливості для творчого самовираження та професійного зростання, побудови власного еко-бізнесу. Адже сучасні тенденції в еко-флористиці спонукають до використання екологічно чистих матеріалів, відновлюваних рослин та методів дизайну, що не завдають шкоди природі», – Марія Гуменко-Вейда, майстер виробничого навчання коледжу