Студенти групи 11-Мд спеціальності «Менеджмент» разом з керівником групи, викладачем історії Юлією Подмоклою зустрілись в Волинській обласній бібліотеці для юнацтва з отаманом Козацького Стрілецького Братства Володимиром Перчуком.
Тема зустрічі – «Зброєзнавство». Володимир Перчук продемонстрував різноманітне козацьке озброєння та розповів про його особливості.
Учасники зустрічі обговорили важливість подій Національно-визвольної війни XVII століття та феномену козацтва в історії України.
Наприкінці зустрічі студенти мали змогу власноруч доторкнутися до історичного минулого, взявши до рук зразки козацької зброї.
За словами студентів, аналогічні якості козаків ми можемо знайти у людей і сьогодні. Наприклад, серед воїнів ЗСУ, які захищають свою рідну землю зі зброєю в руках та серед волонтерів, які працюють на благо інших, не шукаючи особистої вигоди.
«Дійсно, сучасні козаки не носять шабель та шапки, але козацький дух безумовно живе у тих, хто проявляє сміливість, гідність та любов до свого коріння та історії. Дякую Володимиру Перчуку та Волинській обласній бібліотеці для юнацтва за невимушену атмосферу, цікаві розповіді та продемонстровану наочність. Такі зустрічі є дуже важливими та цінними у патріотичному вихованні молоді», – Юлія Подмокла, викладач коледжу.