15 лютого учні Технічного коледжу ЛНТУ відвідали Волинську обласну бібліотеку для юнацтва та взяли участь у заході: «Крим – 2014. Хроніка однієї окупації». (До 3-ї річниці окупації Криму російськими військами). Захід  проводився спільно з представниками ГО «Кримські татари Волині». Перед учнями коледжу виступили  переселенці з Криму Сервер Зейнідінов та Ридван Зекір’яєв. Вони, як ніхто, вболівають за свою землю, яку вимушені були тимчасово залишити та виїхати на Волинь.

Гості підкреслили, що хоча сьогодні Україна не має можливості впливати на ситуацію в Криму, але не полишає своїх громадян, відстоюючи їх інтереси на світовому рівні. Нині весь світ знає та засуджує дії Росії відносно кримських татар.

Присутні переглянули та обговорили документальні фільми: «Крим SOS» та  «Крим. Нескорений», присвячені драматичним подіям 2014 року.

Завдяки нескореному народу,кримським  татарам, Україна сьогодні живе у серцях корінних жителів краю, адже вони, як ніхто, знають ціну Батьківщині та вміють за неї боротися. Про свою позицію вони заявили  26 лютого 2014 року, коли вийшли на багатотисячний мітинг та заблокували вхід до Кримського парламенту. Тим самим кримчани розвіяли міф російської пропаганди, що жителі Криму на сто відсотків щасливі від російської дійсності. І нині не зламати духу непокори цього народу, хоча російська влада вже затримала в Криму більше 20 кримських татар, яких звинувачують в причетності до екстремізму і тероризму.

0 коментарів

Опублікувати коментар