Екологічне виховання, якому особливу увагу приділяють викладачі природничих дисциплін Олена Ромашко та Інна Малиновська, стає важливим компонентом педагогічної діяльності в коледжі.

Освітянки переконані, що формуючи у здобувачів освіти розвинуте екологічне мислення, ми, загалом, отримаємо можливість ефективно вирішувати всі екологічні проблеми сучасності.

На підтвердження цієї концепції, в межах проведення тижня заходів циклової комісії природничо-математичних дисциплін відбулась екологічна акція під назвою «Посади рослину – збережи кисень в аудиторії», до якої з особливим зацікавленням приєднались учениці 24 групи.

«Молодь взяла участь у практичному застосуванні здобутих знань, кожна з дівчат висадила кімнатну рослину та зобов’язалась в подальшому дбати про її долю.
Створення зеленого куточка в аудиторії не тільки приносить естетичне задоволення, але й сприяє збереженню чистоти приміщення та забезпечує насичення повітря достатньою кількістю кисню. Адже кімнатні рослини є справжніми «легенями» нашого середовища», – Олена Ромашко.
Учасниці заходу висловили свої погляди на екологічні проблеми, визначивши їх, як частину відповідальності за майбутнє країни, вказавши, що гаслом акції є: «Посади рослину – збережи Україну!».

Як зазначили викладачки, такий підхід до екологічного виховання дає розуміння того, що кожен із нас може внести свою частку в покращення екологічної ситуації та зберегти природу для майбутніх поколінь.