На урочистій академії Волинської обласної ради з нагоди Дня працівника освіти відзначили важливість фізичного виховання студентів. Від Волинського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України коледж отримав нагороди: символічний Срібний Кубок та Диплом за зайняте друге місце у комплексному заліку ХХХ обласних спортивних ігор серед студентів закладів фахової передвищої освіти Волині.
Нагороду вручав Григорій Недопад, голова Волиньради.
Приймаючи Кубок,Олег Герасимчук, директор коледжу, зауважив, що навчальний заклад вперше отримує таку високу відзнаку. Втішений і пишається досягненнями студентів коледжу та підтримує ініціативи, спрямовані на підвищення рівня фізичної активності серед молоді. Обласні спортивні ігри стимулюють здорову конкуренцію, сприяють фізичному розвитку та формують дисципліну серед студентської молоді. Вони також сприяють обміну досвідом та співпраці між різними навчальними закладами.
Вітаємо Олега Олександровича, вітаємо Миколу Григоровича Гамалійчука, керівника фізичного виховання коледжу! Вітаємо наших надзвичайних спортсменів! Ваші здобутки заповнюють серця колежівської родини гордістю і вдячністю. Бажаємо нашим студентам нових премог! 💙💛