Лекції, спілкування на теми пов’язані з програмуванням, безпекою в інтернеті, розробкою програмного забезпечення, штучним інтелектом тощо з нагоди Дня комп’ютерника і програміста відбулись у коледжі.

«Разом з колегами маємо амбітні плани. Намагаємось проводити наші заняття так, щоб активно розвивати інформаційні технології та стимулювати молодих обдарованих студентів до досягнення нових висот у цій галузі», – Володимир Остапюк, викладач коледжу.

Вітаємо студентів та викладачів циклової комісії Комп’ютерних систем та інформаційних технологій коледжу з Днем комп’ютерника і програміста!

Любі наші кодери та магістри алгоритмів! Бажаємо вам здоров’я, натхнення та безмежної енергії у вашому шляху досягнень у сфері IT! Нехай кожен рядок вашого коду буде як музика для комп’ютера, і кожен баг буде швидко виправлений.

Студенти коледжу спеціальностей “Комп’ютерна інженерія” та “Інформаційні системи та технології” приєднуються до вітань! 🫶

Оголошення

ТФК ЛНТУ, Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти і науки Волинської ОДА, Молодіжна рада при Луцькій міській раді та Рада молодих вчених ЛНТУ запрошує Вас до участі в ІІІ Науково-методичній конференції «Інтенсифікація освітнього процесу на основі системного підходу та впровадження сучасних технологій навчання», яка відбудеться  17 травня 2024 р. о 10.00, вул. Конякіна 5.