Вишиванка як символ нескореності українців: відбулись Літні атракції у Музеї Лесі Українки ВНУ імені Лесі Українки.

Викладачі-вишивальниці нашого коледжу спільно з партнерами з Музею Лесі Українки Волинського національного університету імені Лесі Українки провели Літні атракції на тему: “Вишивки Ольги Косач-Кривинюк” з поціновувачками українських вигаптовуваних візерунків.

На атракції завітали гості – учасниці всеукраїнського проєкту Вишивка в одязі видатних українців з відеолекцією наукової консультантки проєкту, етнографки-дослідниці, Марини Олійник та презентацією колекції одягу від Zeta atelier.

Модерувала захід директорка Музею Тетяна Данилюк-Терещук, яка розпочала з розповіді про значимість постаті ще однієї доньки Косачів – Ольги.

Вишивані узори з колекції Ольги Косач-Кривинюк, які виконала першокурсниця коледжу професії “Кравець. Вишивальник” Ольга Короць під керівництвом майстра виробничого навчання, викладача вишивки Олесі Даценко, презентувала для учасників заходу Оксана Лисюк, вишивальниця, викладач та майстер виробничого навчання коледжу. Ці взори, в оправі, тепер будуть зберігатись у фонді музею.