Для історії 40 років – це тільки мить, а для навчального закладу – ціла біографія! Ювілей коледжу – це рубіж, що дає можливість поглянути на пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто зробив значний внесок в спільну справу.

Дійство з цієї нагоди відбулось 18 квітня 2018 року у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

На свято до коледжу завітало багато поважних гостей – представники влади, духовенство, ветерани нашого коледжу, керівники освітніх закладів області, представники бізнесу, випускники, студенти, батьки, меценати, спонсори.

Офіційну частину заходу відкрив директор коледжу Герасимчук Олег Олександрович. Директор коледжу розповів, що нині технічний коледж – це навчальний заклад, робота якого спрямована на забезпечення якісної підготовки майбутніх фахівців.

До вітального слова долучився ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук.   Петро Савчук у своєму виступі наголосив, що Луцький технічний коледж – це та сучасна структура, яка є невід’ємною складовою ступеневої освіти та формування нової системи. Очільник Луцького НТУ вручив директору Технічного коледжу Олегу Герасимчуку нагрудний знак Василя Сухомлинського, а також подяки Міністерства освіти і науки та грамоти Луцького національного технічного університету педагогам і працівникам навчального закладу.

Академічний камерний ансамбль Волинської обласної філармонії «Кантабіле» на чолі із художнім керівником Товієм Рівцем.

Згодом до привітань запросили заступника голови Волинської обласної ради Романа Карпюка.

Вітання від імені Волинської обласної адміністрації висловила заступник начальника обласного управління освіти Тетяна Соломіна.

На ювілей навчального закладу прибули голова Федерації профспілок Волинської області Іванна Дубинка-Філозоф та Голова профспілок працівників освіти та науки Волинської області Василь Грановський.

Місто завжди допомагає у вирішенні багатьох питань, надає підтримку. Завітав на свято Технічного коледжу виконуючий обов’язків Луцького міського голови Григорій Пустовіт.

Із музичним привітанням виступив Заслужений артист України Адам Горбатюк.

Музичне привітання від студентів коледжу.

Почесні гості нашого свята – ветерани педагогічної праці, колишні директори : Марія Степанівна Орєхова, Олександра Юхимович Денеко.

Ансамбль танцю «Волиняночка».

Вітальні слова зі сцени проголосив Митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Водночас, митрополит відзначив директора Технічного коледжу Олега Герасимчука медаллю за жертовність, за те, що він любить навчальний заклад і жертвує своїм часом, проводячи його більше на роботі, аніж удома. Крім того, нагрудний знак за церковні заслуги нагородили й сам заклад Технічний коледж Луцького НТУ.

Студенти і учні закінчують коледж, ідуть у нове життя. Скільки прекрасних справ на рахунку випускників нашого закладу. Ми можемо гордитися, що вони знайшли своє місце в житті, стали висококваліфікованими спеціалістами і поважними людьми. В скрутний для держави час пішли першими відстоювати нашу незалежність. Від імені випускників 1979 року слово для вітання надали директору ЖКП №11 Станіславу Потейчуку та учаснику бойових дій на Сході України Сергію Бондаруку.

Багато важливих проблем вдається вирішувати з допомогою давніх друзів, колег, меценатів, роботодавців. Наш колектив має за честь приймати вітання від ради директорів коледжів.

Із вітаннями виступив керівник Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк.

Із музичним привітанням виступив народний артист України Василь Чепелюк.

Звучить гімн Луцького НТУ.

Дякуємо всім гостям, що прийшли на свято, дякуємо батькам і студентам, дякуємо всьому педагогічному колективу.

Ми не говоримо прощавайте! Ми говоримо до побачення!   До нових зустрічей!