Викладачі та студенти ТФК ЛНТУ відвідали зі святковою майстеркою другокласників Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцька гімназія №3 Луцької міської ради».
«На уроці майстерності ми навчали діток робити розпис новорічної кульки і малювати сніговичка на ній. Діти захопливо з радістю покроково виконували практичні завдання. Ми обрали техніку крапкування кольором», – Григорій Іванченко, викладач дизайну.
Григорій Петрович підкреслив, що співпраця між викладачами, студентами та учнями також допомагає створювати позитивне мистецьке середовище для розвитку творчих здібностей молодших поколінь.
Викладач коледжу Віта Юфімюк зазначила, що за допомогою чудових студентів коледжу школярики мали змогу поетапно виконувати розпис на кульці та навіть робити руханку. Висловила подяку всім учасникам за плідну співпрацю та наголосила, що такі заходи сприяють не лише навчанню конкретних навичок, але й вихованню в дітях почуття творчості, відкритості до нового та розкриттю власного потенціалу.
Евгенія Магера, викладач спецдисциплін, впевнена, що з другокласників виростуть чудові майбутні фахівці, які зможуть обрати потрібні професії та відчути радість і задоволення від своєї роботи та побажала учням гімназії успіхів у їхній майбутній творчій діяльності.
#ТФК_навчає разом з @Луцький ліцей #3