Учні групи 15 професії «Слюсар-ремонтник. Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів» та 16 «Слюсар-ремонтник. Електрозварник ручного зварювання», під керівництвом викладачів Романа Парадухи та Людмили Фукс, здійснили екскурсію у Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки.
«Студенти відкрили для себе цікаві сторінки минулого, дізнались історію становлення та розвитку українського війська, ознайомилися з героїчними подвигами воїнів, які стояли на захисті рідної землі.
Не менш захоплюючим було знайомство з військовою технікою. Учні мали можливість роздивитися та навіть доторкнутися до експонатів», – Роман Парадуха.
Керівник учнів 16 групи Людмила Фукс вважає, що екскурсія стала не лише джерелом нових знань для студентів, а й сприяла поглибленню розуміння важливості збереження національних традицій та пам’яті про подвиги сьогодення та попередніх поколінь.