У період з 21 лютого до 10 березня 2017 року проходив методичний тиждень циклової комісії викладачів словесних та суспільних дисциплін. Проведенню тижня передувала певна робота. На засіданні ЦК від «26» січня 2017 р. (Протокол №6) був розроблений план проведення тижня, визначені відповідальні за проведення даних заходів та відкритих уроків. Заступниками директора з НР Бондарук Т.М., з НВР Міськів О.В. були проведені методичні рекомендації щодо організації запланованих заходів. Методистами були подані рекомендації для успішного проведення відкритих уроків.

21.02.17 Інтелектуальна гра «Я люблю українську мову». Захід проходив у кабінеті укр. мови та літератури, підготовлена книжкова виставка портретів українських письменників та висловів про мову, підготовлено презентацію. Захід проведено на високому методичному рівні. Викладач Найдюк Т.П.

 

21.02.17 Випуск газети «Ти наше диво калинове, кохана українська мово!» Підготовлена газета насичена висловами про мову. (Кожен українець повинен знати рідну мову — це його обов’язок перед власним народом і перед державою – Україною). Викладач Семенюк Я.О.

22.02.17 Похід у драмтеатр. Це духовне збагачення, яке отримує людина. Театр вириває людину із традиційного середовища, в якому вона щоденно знаходиться. Таким чином ми змінили діяльність і відпочили під час перегляду «Лісової пісні» Лесі Українки. Викладачі Мігель Л.С., Найдюк Т.П.

23.02.17 Відкрите заняття з української літератури «Лісова пісня» Лесі Українки – шедевр української драматургії. Джерела твору, багатство змісту. Система образів драми-феєрії «Лісова пісня» Лесі Українки. Утвердження духовно-естетичної сутності людини, її творчих можливостей». Заняття проведене на високому науково-методичному рівні. Робота в групах, інтерв’ю з письменницею, роздатковий матеріал, інтерактивна вправа «незакінчене речення», «вільний мікрофон», мультимедійна презентація. Виховується любов студентів до предмету. Викладач Найдюк Т.П. 

   

26.02.17 Презентація малюнків серед студентів та учнів за драмою-феєрією «Лісова пісня» Лесі Українки.

Студенти та учні взяли активну участь у презентації.

       27.02.17 Відкрите заняття з іноземної мови «Харчування: смаки та уподобання». На занятті використано презентацію, відеофільм, наочність, роздатковий матеріал, різні прийоми читання тексту. Викладач Голембієвська М.В.

01.03.17 Конференція: «Знання іноземної мови – одна з передумов успішного майбутнього сучасної молоді». Викладачі: Рутковська Ю.М., Голембієвська М.В., Семенюк Я.О., Бичук Я.І.

02.03.17 Літературно-музична композиція на тему: «Його душа, його пісня не вмре, не загине» (до річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка). Під час заходу виховувалась любов до рідного краю, української народної пісні, розвивалися усне мовлення, увагу, уяву, мислення, пам’ять. Викладачі Мігель Л.С., Найдюк Т.П.

06.03.17 Конференція: «Цінності громадянського суспільства, усвідомлена відповідальність, готовність до діалогу, лідерство змін».

На конференції було заслухано 8 доповідей, присвячених таким проблемам, як:

  1. Виникнення та ґенеза поняття «громадянське суспільство»

А. Манастирська , студентка 21-Д групи

Керівник: Т.П. Найдюк, викладач української мови та літератури.

  1. Громадянське суспільство та правова держава

Б. Порва, студент 21-ЕПС групи

Керівник: Н.М. Васькіна, викладач суспільно-гуманітарних дисциплін.

  1. Громадянське суспільство та демократія

В. Гнатюк, студент 21-ОРВ групи

Керівник: Н.М. Васькіна, викладач суспільно-гуманітарних дисциплін.

  1. Децентралізація влади та громадянське суспільство

М. Мартинюк, студентка 21-Д групи

Керівник: І.В. Чигринюк, викладач суспільно-гуманітарних дисциплін.

  1. Національний компонент в контексті громадянського суспільства. Національна свідомість, мова, культура.

Ю. Кушнір, студентка 21-Д групи

Керівник: Т.П. Найдюк, викладач української мови та літератури.

  1. Громадянське суспільство: міфи та реальність.

М. Лопахтін, студент 41-Д групи

Керівник: І.В. Чигринюк, викладач суспільно-гуманітарних дисциплін.

  1. Громадянське суспільство в країнах Європи.

М. Лесик, студент 41-ОРА групи

Керівник: І.В. Чигринюк, викладач суспільно-гуманітарних дисциплін.

  1. Система цінностей та феномен громадянського суспільства

І.В. Чигринюк, викладач суспільно-гуманітарних дисциплін.

09.03.17 Відеопрезентація «Геній Шевченка». У вестибюлі коледжу транслювалися документальні фільми-дослідження творчості Т.Г. Шевченка. Члени ЦК.

09.03.17 Презентація малюнків серед студентів та учнів за творчістю Тараса Шевченка. Викладачі Мігель Л.С., Найдюк Т.П.

10.03.17 Відкрите заняття з іноземної мови «Вибір професії». Викладач Рутковська Ю. М.

Голова циклової комісії викладачів словесних та суспільних дисциплін Найдюк Т.