6 грудня 2017 року в Технічному коледжі серед  студентів та учнів першого курсу було проведено огляд-конкурс художньої самодіяльності  «Ми твої таланти, Україно!».

Проводився конкурс з метою виявлення та розкриття творчих можливостей студентської та учнівської  молоді, сприяння їх подальшому розвитку та популяризації національних культурних традицій, розвитку художнього самодіяльного мистецтва. З кожним роком різножанрова палітра концертних номерів набуває нових відтінків і значень, а разом з ними зростає і рівень майстерності виконавців. Нинішнє свято було по особливо пронизане  духом патріотизму. В кожному слові, кожній пісні виголошувалась основна ідея – ідея миру, дружби, єдності.

Тож оцінюючи креативність, змістовність, оригінальність, синхронність та динамічність номерів за підсумками журі маємо наступні результати:

1 місце  – 11 Дз,

2 місце  – 12 КІ,

3 місце  – 14 група.

Ось такі результати ми маємо по завершенню конкурсу. Дякуємо конкурсантам за щирі емоції та неймовірні враження. Сподіваємося, що цей дебют подарує учасникам натхнення на майбутні творчі звершення.