Старша військова медикиня однієї з бойових бригад Волині з позивним «Багіра» завітала у коледж, щоб розповісти студентам про героїчний шлях своїх побратимів, який вони пройшли за час ціє війни від білоруського кордону до Донеччини.
Жінка зазначила, що 24.02.2022, день вторгнення ворожої армії на нашу землю, докорінно змінив її життя. «В цей день я добровільно відмовилась від свободи», – констатувала військова.
«Багіра» розповіла про те, як проходять будні на війні, а також, що не планувала бути медиком, але обставини в її житті склались саме так і тепер вона є командиром роти. Зазначила, що основна частина військових бригади в якій воює – добровольці. Умотивовані, патріотичні, віддані справі.
Під час розповіді неодноразово звучали оплески студентів на знак захоплення медикинею.
Військову привітав директор коледжу Олег Герасимчук. Олег Олександрович зазначив, що заклад, працівники та студенти роблять все можливе, аби підтримати наших воїнів.
Керівник групи Наталія Кірпіченко розповіла, що з нетерпінням очікувала на цю зустріч, особисте знайомство з медикинею. Викладачка передала військовій солодкі подарунки від студентів групи 21 ЕТ; від кравчинь коледжу символічні обереги, які вони виготовили спеціально до цієї зустрічі; малюнки учениці Галини Савлук зі словами вдячності та побажаннями від студентів групи 22 КІ.