Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років.

Студенти Технічного коледжу Луцького  національного технічного  університету не могли залишитися байдужими до цього,  адже повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі.

5 жовтня представники студентського самоврядування та учні 11 групи – класний керівник Онищук Л.О.,  відвідали Луцький Геріатричний  пансіонат , де надали волонтерську допомогу в  прибиранні території Геріатричного пансіонату.

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення одного дня на рік, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.