Чотири студентські команди коледжу спеціальностей “Комп`ютерна інженерія” та “Інформаційні системи та технології” взяли участь у регіональному етапі міжнародної олімпіади із програмування «International Collegiate Programming Contest», що відбувалася на базі Луцького національного технічного університету.

За словами організаторів, олімпіада тривала впродовж 5 годин і включала завдання на програмування із елементами логіки та математики. Крім того, учасники повинні були керуватися часовими лімітами виконання завдань та обмеженнями об’єму пам’яті. Перевірка завдань здійснювалася на одному сервері на увесь світ, тож людський фактор був виключений, а результати опрацьовувалися одразу.

Це світовий конкурс, учасники якого намагаються показати свою вправність у програмуванні та вийти до фіналу, аби поборотися із кращими світовими ІТівцями.

Тренерами команд коледжу виступили викладачі: Валентина ЗАВІША, Петро ВОВК та Олександр ВЕЛИКИЙ.

Оголошення

ТФК ЛНТУ, Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти і науки Волинської ОДА, Молодіжна рада при Луцькій міській раді та Рада молодих вчених ЛНТУ запрошує Вас до участі в ІІІ Науково-методичній конференції «Інтенсифікація освітнього процесу на основі системного підходу та впровадження сучасних технологій навчання», яка відбудеться  17 травня 2024 р. о 10.00, вул. Конякіна 5.