Навчальна практика студентів спеціальності 022 “Дизайн” є важливою складовою їхньої освітньої траєкторії, оскільки вона надає унікальну можливість перетворити теоретичні знання у практичну живописну роботу та знайти свій власний стиль при виконанні картин.
Під час практичної підготовки здобувачі освіти-дизайнери проявили високий результат своєї клопіткої праці та вдосконалили свої професійні компетентності, знання та навички.
«Завдяки навчальній практиці студенти спеціальності 022 «Дизайн» отримали можливість співпрацювати з досвідченими керівниками. При практичній підготовці, що є індивідуальним підходом до кожного здобувача освіти, студенти виконували персональні навчальні завдання та успішно їх презентували на захисті у вигляді картин», – Григорій Іванченко, викладач коледжу, керівник навчальної практики.
«Практична підготовка студентів відіграє ключову роль у формуванні компетентних та креативних фахівців, готових до викликів, які створює індустрія дизайну. Ця навчальна практика надає студентам необхідні засоби для успішного впровадження їхніх ідей у живописних картинах», – Євгенія Магера, викладач коледжу, керівник навчальної практики.