![](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/14092023_8-jpg.webp)
Зустріч першокурсників, перший святковий урок, благодійний ярмарок, плетіння сітки для українських воїнів, писання на дошці побажань для нашої країни, екскурсії з кураторами груп головними локаціями студмістечка – у перший день вересня у коледжі відзначили ДЕНЬ ЗНАНЬ.
![](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/14092023_7-jpg.webp)
![](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/14092023_6-jpg.webp)
В той час, коли першокурсники разом із своїми кураторами в аудиторіях проводили перший святковий урок на тему: “Живе і буде жити Україна, ніхто не спинить крил наших політ!”, адміністрація коледжу спілкувалась з батьками нових здобувачів освіти.
![](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/14092023_0-jpg.webp)
![](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/14092023_5.jpg)
![](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/14092023_4-jpg.webp)
Першокурсників ознайомили з головними локаціями коледжу, розкладом занять та запросили зробити фото для історії біля нової фотозони, яку створили викладачі-флористи коледжу.
![](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/14092023_1-1024x768.webp)
Бажаємо усім легкого старту та успішного навчання!