У рамках проведення тижня циклової комісії “Електричної інженерії” для здобувачів освіти ІІІ курсу спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка організована навчально-ознайомлювальна екскурсія на ТОВ «ВП Електросервіс» – одне з провідних підприємств України в сфері проектування, виготовлення, монтажу та налагодження електричних систем.
Зустріч провів директор з виробництва Щерба Віктор Андрійович. Віктор Щерба ознайомив майбутніх енергетиків з роботою підприємства, розповів про системи електропостачання, сучасні принципи управління електромережами, навів цікаві факти з власного досвіду, відмітив, що у підрозділах ТОВ «ВП Електросервіс» сьогодні працюють і випускники коледжу.
![1](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/1.png)
![2](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/2.png)
![4](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/4.png)
![3](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/3.png)