20 березня 2019 року на базі Технічного коледжу Луцького НТУ відбулося обласне методичне об’єднання викладачів інформатики ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Волинської області.

Програма заходу була дуже насиченою. З вітальним словом до учасників об’єднання звернулася заступник директора з навчальної роботи Радіщук Т.П.

Після чого, були проведенні майстер-класи: інноваційні технології для навчального процесу; технологія ЗD-друку; відкриті апаратні платформи викладачами випускаючої циклової комісії «Обслуговування систем та мереж» Великим О.А. та Вовком П.Б.

Одночасно проходив ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації, на який з’їхалися  кращі студенти від 20 коледжів Волинської області.

Після олімпіади та обміну досвідом відбулася спільна екскурсія викладачів та студентів в Академію пізнання та розвитку «Робологікум» (Адреалін Сіті).

В кінці зустрічі були оголошені переможці олімпіади.

Ними стали:

1 місце

• Гегера С. Л. (Державний вищий навчальний заклад «Нововолинський електромеханічний коледж»).

2 – місце

• Коренга В. В. (Ковельский промислово-економічний коледж ЛНТУ);
  • Проць Г. М. (Коледж технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки).

3 – місце

• Чирко В. І. (Луцький педагогічний коледж).
  • Кравчук Т. Я. (ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю.Кримського»);
  • Камінський Б. І. (Технічний коледж Луцького національного технічного університету ТК Луцького НТУ);
  • Бабарика А. М. (Комунальний вищий навчальний заклад «Ковельський медичний коледж»).