Є у нашого народу чудова традиція — святкувати вечорниці. Віддаючи шану минувшині, беручи все найкраще у наше сьогодення, ми на вечорницях відроджуємо те найдорожче, що є в народі — його пісню, мову, історію, звичаї.

Тому і ми вирішили не порушувати традицій нашого народу, а теж ненадовго повернутися в минуле і провести  це свято в нашому коледжі.

Атмосферу родинного затишку та домашнього вогнища створювала  сцена, що була оформлена у вигляді української світлиці. Незмінним атрибутом вечорниць стали смачні вареники.

А хіба ж є вечорниці без співу і танцю? Студенти, учні  виконували народні пісні. Вони нагадали глядачам цікаві та повчальні звичаї, які свого часу робили життя наших пращурів цікавим та змістовним.

Викладачі, студенти, учні  гості нашого свята отримали велику естетичну насолоду від побаченого театралізованого дійства. Від першої до останньої хвилини всі були захоплені інсценізацією свята в народному дусі, адже такі дійства згуртовують, роблять нас духовно багатшими, привертають увагу до всього кращого, що було в минулому.

Ось і ожили перед нами ігри і забави нашого народу. Тепер головне, щоб вони і надалі не пішли у забуття. Міцний наш рід, жива у ньому пам’ять про минуле. Тож бережіть цю прекрасну, невичерпну скарбницю. У ній розум, кмітливість, гумор, надія і світло завтрашнього дня.

Хай у вас завжди живим вогником світяться обереги пам’яті!