Маємо ПЕРШИЙ ВИПУСК фахових бакалаврів спеціальності 126 “Інформаційні системи та технології” серед закладів фахової передвищої освіти.

П’ятеро випускників спеціальності ІСТ успішно здали кваліфікаційний іспит.

Це ще один крок до успіху студентів та викладачів, який засвідчує, що наша спільна праця виявилася плідною, а знання, увага та досвід передані здобувачам освіти працюватимуть на користь Україні в досягненні нових цілей і нових звершень.

Вітаємо студентів! Бажаємо блискучої кар’єри та любові до своєї справи. В добру путь!

Оголошення

ТФК ЛНТУ, Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти і науки Волинської ОДА, Молодіжна рада при Луцькій міській раді та Рада молодих вчених ЛНТУ запрошує Вас до участі в ІІІ Науково-методичній конференції «Інтенсифікація освітнього процесу на основі системного підходу та впровадження сучасних технологій навчання», яка відбудеться  17 травня 2024 р. о 10.00, вул. Конякіна 5.