В межах тижня заходів циклової комісії креативних індустрій, у коледжі, під керівництвом викладачки Віти Юфімюк, відбулася виставка «Писанка-письмо тисячоліть», присвячена Міжнародному дню дизайнера та наближенню світлого свята Великодня.
На виставці представлено роботи здобувачів освіти другого курсу спеціальності 022 «Дизайн», які виконані у техніці художньої живописної графіки.
«Писанка – це символ вічності, Воскресіння Хреста, любові та перемоги світла. Працювати над цією темою із здобувачами освіти було надзвичайно цікаво, оскільки вони досліджували і традиційні орнаменти та сюжети, і створювали власні авторські шедеври. Засобами художньої виразності робіт студентів є лінія та кольорова пляма, які утворюють знаки та символи, що беруть своє коріння ще з етнічних груп слов’ян», – Віта Юфімюк.
Віта Василівна зазначила, що в колекції представлених творів є образ Богоматері; стилізовані ляльки-мотанки – символи добра та благополуччя; присутня патріотична тематика – в поєднанні кольорів та елементів з колосся, гербів, зірки- символу сонця та любові; рослинні орнаменти. Викладачка відзначила й дві цікаві роботи виконані за сюжетом фрески Мікеланджело Буонарроті «Створення Адама».
«Кожен студент вклав у свою роботу всі свої знання та вміння, а також часточку своєї душі. Навчаємо, формуємо у молоді бажання зберігати, відтворювати, примножувати та інтегрувати наші споконвічні традиції і культурний спадок у сучасність; любити свою країну, малювати та створювати прекрасне», – Віта Юфімюк.
Директор коледжу Олег Герасимчук підкреслив важливість творчого доробку студентів-дизайнерів: «Виставка демонструє високий рівень підготовки наших студентів, високий рівень креативу. Кожна робота цікава та змістовна. Бажаю нашим талановитим студентам та їхнім наставникам подальших творчих успіхів та реалізації цікавих ідей».