25 жовтня 2017 року спільно з Волинською обласною бібліотекою для юнацтва для студентів  другого курсу Технічного коледжу Луцького НТУ був проведений відеоурок «Пізнавати світ серцем і розумом», присвячений великому українському педагогу, вчителю добра і краси  – Василю Олександровичу Сухомлинському, 100-річчя від дня народження котрого ми будемо відзначати 28 вересня 2018 року.

Василь Сухомлинський створив власну, самобутню, оригінальну систему освіти, виховання та навчання дітей, яким протягом десятиліть віддавав свої знання, розум, почуття і серце. Гуманістичні ідеї визначного педагога з ентузіазмом та радістю сприймалися вчителями та батьками. Павлиська школа, якою керував і де експериментував педагог, поступово перетворилася на педагогічну «Мекку» – до неї їхали не лише з України і з багатьох куточків СРСР, а й з-за кордону.

Під час уроку студенти ознайомилися з основними етапами життя і творчості Василя Сухомлинського, переглянули документальний відео матеріал, почули голос видатного педагога. Бібліотечна виставка «Учитель добра і краси» доповнила розповідь книжково-ілюстративними матеріалами: творами педагога, аналітичними статтями про його професійну діяльність, спогадами про нього.

Книжкова виставка присвячена В.О.Сухомлинському «Життєдайна сила таланту»

План зхаходів до Сухомлинського