Екскурсії у захоплюючий світ сучасного мистецтва Музею сучасного українського мистецтва Корсаків вже є улюбленою традицією для студентів ІІІ курсу спеціальності «Дизайн» та викладача Олесі Даценко.
«Близьке розташування музею до нашого коледжу – це справжній подарунок для моїх вихованців. Ми любимо відвідувати цей заклад, адже маємо можливість досліджувати широкий спектр мистецьких форм – від живопису та скульптури до відеоінсталяцій.
Ми обговорюємо кожен твір, висловлюючи свої власні враження та інтерпретації, аналізуємо кольори, форми, символи та ідеї, що закладені в творах. Цей обмін думками і поглядами сприяє розширенню нашого мистецького світогляду та стимулює креатив. Експозиції надихають і мене, і студентів далі вивчати сучасне мистецтво та спонукають занурюватись у світ творчості та самовираження», – Олеся Даценко