Парфенюк Зоя Іванівна

викладач

Педагогічний шлях розпочала у 1980 році в Олицькій середній школі Ківерцівського району  на посаді вчителя російської мови і літератури, де попрацювала 1 рік. З 1986 року по 1993 рік – вчитель російської мови та літератури СШ№21 м. Луцька.   У 1993 році призначена на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи СШ №26 м. Луцька. З 2005 року і по нинішній час – директор Навчально-методичного центру ПТО у Волинській області.

Стаж педагогічної діяльності –  37 років

• Нагороджена:
  • Почесна грамота Міністерства освіти і науки України, 2002 р.,
  • нагрудний знак МОН України «Відмінник освіти України», 2003 р.,
  • нагрудний знак  «А.С.Макаренко» МОН України, 2007 р.,
  • подяка Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, 2009 р.,
  • грамота Волинської облдержадміністрації, 2009 р.,
  • диплом Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, 2013 р.,
  • дипломи Міністерства освіти і науки України, 2013, 2014 р.,
  • подяка МОНУ, 2014 р.,
  • почесна грамота Волинської обласної ради,  2014 р.,
  • Почесна грамота управління освіти і науки Волинської ОДА, 2019 р.,   нагрудний знак МОН «Василь Сухомлинський» , 2020 р.

Педагогічні та наукові інтересикомпетентнісний підхід до організації освітнього процесу; формування кар’єрних та підприємницьких компетентностей здобувачів освіти.

e-mail:  z_parfenyuk@ukr.net

Освіта:

Луцький державний педагогічний інститут імені Лесі Українки

Педагогічне звання: викладач-методист

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії»

Підвищення кваліфікації (за останні 5 років)

• ТОВ «Освітній проєкт «На урок». Конференція «Самоосвіта і підвищення кваліфікації вчителя: інструменти та підходи». (Свідоцтво, 10 год./03 ЄКТС). 19.10.2019 року.
  • Онлайн-курс проєкту EdEra «Про дистанційний та змішаний формат навчання» (Сертифікат,  1 кредит ЄКТС) 27. 09.2020;
  • ГО « Центр «Розвиток КСВ»: Тренінг для викладачів курсу «Навички для успішної карєри» (Сертифікат, 10 год./0,3 кр. ЄКТС) 10.10.2021року;
  • Навчально-науковий бізнес-центр «Volyn Business Hub» Луцького національного технічного університету: Курси ПК «Основи бізнес-планування і розвиток підприємницької діяльності» (Сертифікат, 30 год./1 кредит ЄКТС) 09-13.03.2021 року;
  • Академія цифрового розвитку : Курс «Цифрові інструменти GOOGLE для освіти» (базовий рівень, сертифікат,  30 год./1 кредит ЄКТС). 16.10.2022року;
  • Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України: Освітньо-професійна програма «Керівні та педагогічні працівники обласних навчально(науково)-методичних центрів(кабінетів) професійної(професійно-технічної)освіти» (Свідоцтво СП 35830447 /2235-23,  150 годин/5 кредитів ЄКТС) 25. 10. 2023 року.

Участь в програмах та проектах: (грантові, волонтерські проекти)

2019-2020р.р. : україно-естонський проєкт « Представлення досвіду Естонії на допомогу реформам професійної освіти в Україні»

Публікації в усіх виданнях (за останні 5 років):

• «Рекомендації розробникам модульних навчальних програм на компетентнісній основі», видані при сприянні ЄФО, МОН України. Турин, 2019 рік;
  • «Нові підходи в діяльності центрів карєри»: «Професійна освіта», науково-методичний журнал НАПН України, Інститут ПТО , 2021 /№1

Участь в конференціях (за останні 5 років):

Грудень 2019 р. Всеукраїнський науково-практичний семінар «Організаційно-педагогічні умови створення і функціонування Центру професійної кар’єри закладу П(ПТ)О». Організатори6 Інститут ПТО НАПН України, НМЦ ПТО у Волинській області. (Сертифікат №С-01185 від 05.12.2019р.).

Березень 2020р., Київ. ХІ міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти -2020». Круглий стіл «Методичний супровід проєктування та формування конкурентноздатного фахівця – важлива умова розвитку економіки держави». (Сертифікат доповідача).

Березень 2024р. м. Афіни, Греція. Навчальний візит та міжнародний семінар «Методологія компетентнісноорієнтованого оцінювання та практика її застосування в країнах ЄС: шляхи та напрями інтеграції в українську систему освіти». Організатори:  ЄФО у партнерстві з АКМІ та Міністерством освіти та релігійних справ Греції.

Навчальна діяльність

Назва навчальної дисципліни

Посилання на електронні ресурси та видання

Ділова активність, 45 год.

Організаційна діяльність

Громадська діяльність: член колегії управління освіти і науки Волинської ОДА; член регіональної ради з професійної освіти, член Волинської регіональної ради з атестації закладів професійної освіти, член експертної ради ПТО АК України.