Яневич Вадим Володимирович

викладач фізики та астрономії

«Правильно навчає той — хто навчає цікаво»

А. Ейнштейн

Педагогічний шлях розпочав у вересні 2018 року на посаді посаді викладача фізики ТК Луцького НТУ. За цей період видав три навчально-методичних видання.

Нагороджений:  грамотою Луцького національного технічного університету (наказ від 29.09.2020 р. № 115-08-35)

грамотою Луцького національного технічного університету (наказ від 27.09.2023 р. № 109/01-05)

Педагогічні та наукові інтереси: засоби інформаційно-комунікаційних технологій, технології інтерактивного та дистанційного навчання.

e-mail: yanevychvadim@gmail.com

Освіта:

2014 – 2018р. – Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, здобув кваліфікацію: ступінь вищої освіти бакалавр, напрям підготовки “Фізика”; професійна кваліфікація «Бакалавр фізики, вчитель фізики».

2018 – 2020р. – Східноєвропейський національний  університет імені Лесі Українки, здобув кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр; спеціальність «Середня освіта»; освітньо-професійна програма «Фізика»; професійна кваліфікація «Фізик. Викладач фізики. Вчитель фізики, астрономії та інформатики».

з 2018 р. – викладач фізики Технічного коледжу Луцького НТУ.

Підвищення кваліфікації:

1. Підвищення кваліфікації з теми: «Конструктор тестів, схвалений грифом МОН. Надійний інструмент для перевірки знань», ТОВ «Всеосвіта» (ЄДРПОУ 41526967), (сертифікат від 03.11.2021 р.)
  2. Підвищення кваліфікації з теми: «Конструктор уроків, схвалений грифом МОН. Сучасний та якісний інструмент для навчання», ТОВ «Всеосвіта» (ЄДРПОУ 41526967), (сертифікат від 10.11.2021 р.)
  3. Волинський інститут післядипломної освіти (свідоцтво АС 02139699/00466-23 від 9 лютого 2023 р.).

Методичні розробки:

1. Фізика та астрономія [Текст]: методичні вказівки до виконання лабораторних робіт для здобувачів фахової передвищої освіти I-го та II-го курсів денної форми навчання спеціальностей 022 Дизайн, 073 Менеджмент, 123 Комп’ютерна інженерія, 126 Інформаційні системи і технології, 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 274 Автомобільний транспорт / уклад. В.В. Горбач, В.В. Яневич. – Луцьк: ТФК ЛНТУ, 2022. – 56 с.
  2. Фізика та астрономія [Текст]: курс лекцій для здобувачів фахової передвищої освіти I-го курсу денної форми навчання спеціальностей 022 Дизайн, 073 Менеджмент, 123 Комп’ютерна інженерія, 126 Інформаційні системи і технології, 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 274 Автомобільний транспорт / уклад. В.В. Горбач, В.В. Яневич. – Луцьк: ТФК ЛНТУ, 2022. – 128 с.
  3. Фізика та астрономія [Текст]: методичні вказівки до практичних занять для здобувачів фахової передвищої освіти I-го курсу денної форми навчання освітньо-професійних програм: «Дизайн», «Менеджмент», «Комп’ютерна інженерія», «Інформаційні системи і технології», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Автомобільний транспорт» галузей знань: 02 Культура та мистецтво, 07 Управління та адміністрування, 12 Інформаційні технології, 14 Електрична інженерія, 27 Транспорт спеціальностей: 022 Дизайн, 073 Менеджмент, 123 Комп’ютерна інженерія, 126 Інформаційні системи і технології, 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 274 Автомобільний транспорт І курсу денної форми навчання / уклад. В.В. Горбач, В.В. Яневич. – Луцьк: ТФК ЛНТУ, 2023. – 84 с.

Участь в конференціях:

1. Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Моделювання у навчальному процесі» 2-4 березня 2017 року.
  2. Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Моделювання в освітньому процесі» 25-28 лютого 2019 року.
  3. Участь у ІІ Науково-методичній конференції «Інтенсифікація освітнього процесу на основі системного підходу та впровадження сучасних технологій навчання» (19 травня 2023 року)

Куратор групи 11ЕТ.

Головна мета роботи куратора – створення морально-психологічних і організаційних умов для саморозвитку особи, виховання культурних, політично зрілих здобувачів освіти.

Перша зустріч

Виховні години

«Україна починається з тебе»

«Моя мала Батьківщина»

Похід в кінотеатр

Екскурсія до обласної бібліотеки для юнацтва

Участь в акції «Зігрій серце солдата»

Педагогічне кредо: «Правильно навчає той — хто навчає цікаво»

А. Ейнштейн

Дисципліни: фізика та астрономія

Відкриті заняття: лекційні заняття на теми: «Закони Ньютона та їх застосування», «Вимірювання довжини світлової хвилі».

Використання інтерактивних симуляцій на заняттях фізики