До Міжнародного дня Землі, який відзначатимемо 22 квітня, у коледжі тривають заходи для збереження навколишнього середовища.
Флористки коледжу разом з майстрами виробничого навчання Марією Гуменко-Вейдою та Маргаритою Лукашук працюють над озелененням території та приміщень нашого навчального закладу.
“Щороку очищаємо клумби від сухого листя, підрізаємо чагарники та самостійно вирощуємо розсаду у нашому парнику. Закуповуємо рослини яких ще немає в нашій колекції та висаджуємо на нові клумби та рабатки, озеленюємо наші приміщення новими вазонами”, – Марія Гуменко-Вейда.
Як говорять, наш внесок у збереження довкілля – це маленький крок для нас, але, в загальній справі, величезний стрибок для нашої планети.